İşlerinden istifa eden çift inşa ettikleri karavanla dünyayı geziyor

5716

Guillaume Dutilh ve Janne Spesard Amerikalı genç bir çift. Hayallerimizi gerçekleştirmeye gerçekten karar verdiğimizde neler olabileceğini gösteren şahane bir hikayeleri var.

karavan ile dünya turuİki yıl önce, Los Angeles’ta yaşıyorlardı. Janne Spesard mühendis, Guillauma Dutilh ise bir film stüdyosunda asistan olarak çalışıyordu. İkisi de işlerinden memnun değildi. Birçoğumuz gibi sabahları yataktan kalkıp gitmek işkence gibi geliyordu.

karavan fiyatlarıGuillaume fotoğraf çekmek istiyordu. Jenna’nın en büyük hayaliyse yazar olmaktı. İki sene önce oturup anlaştılar, işlerinden istifa etmeye karar verdiler. Ufak bir karavan inşa edip dünyayı dolaşacaklardı.  Ömürleri boyunca sürecek bu macerada Guillaume fotoğraf çekecek, Jenna ise seyahatlerinden yazılar yazacaktı.

karavan gezisiGenç çift, sahip oldukları her şeyi sattı ve bu hayallerini gerçekleştirmek için şirin karavanlarını inşa etti. Bir yıl süren uğraşın ardından artık hayalleri çok yakındaydı.

karavan çeşitleriYanlarına köpekleri Salies’i de alıp dünyayı dolaşmaya başladılar. Karavanları biraz küçük, ama istedikleri her şeye sahipler.

karavanGenç çift yeni evleriyle dünyayı gezmeye kararlı. Maceralarını web sitelerinden takip edebilirsiniz.

karavan dünya turu
karavan dünya turu
karavan tur
karavanlar
yürüyen ev
karavan dünya turu
karavan dünya turu
karavan dünya turu
Kaynak: MyModernMet