25 fotoğrafla karavan hayatı: Başka bir hayat tarzı mümkün

14705

Her şeyi geride bırakıp hayatınızın geri kalanını bir karavanda geçirmek ister miydiniz? İşinizden istifa etmek? Banka hesaplarınızı tamamen boşaltmak? Kredilerinizden kurtulmak? Hepsi bir karavan sahibi olup dünyayı gezmek için… Daha iyi bir sivil itaatsizlik eylemi, bizim aklımıza gelmiyor. Instagram hesabı @project.vanlife, tam da böyle bir hayat tarzını özendirmek için açılan bir sayfa. Karavanla seyahat eden gezginlerin günlük maceralarını, deneyimlerini bu ilhâm verici fotoğraflarla ekranlarınıza taşıyor.

Her güzel şeyin olduğu gibi, karavan hayatının da zorlukları var elbette. İnternet olmadan birkaç saatten fazla dayanabiliyor musunuz? Bulaşıklarınızı elinizde yıkama fikri kulağınıza nasıl geliyor? Şehirlerden kilometrelerce uzaklarda, bir orman yolunun ortasında, gökyüzü yarılırcasına yağmur yağıyor ve siz karavanınızda yalnızsınız diyelim, hıh? Bu soruları kendinize sormadan, böyle bir hayat tarzına özenmiyoruz tabii ki.

Karavan hayatını daha yakından tanımak için, sizi aşağılara doğru alalım. Sizin de paylaşmak istediğiniz karavan deneyimleriniz varsa, yorumlara bekliyoruz.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7 

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20

#21

#22


#23

#24

#25

Kaynak: @project.vanlife / Instagram